خبر های جدید

warning: Creating default object from empty value in /home/parseigc/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

فرآیند تولید فولاد

فرآیند تولید آهن

می دانیم فلزات اغلب از سنگ های معدنی استحصال می شوند. یکی از پرکاربردترین و مهمترین فلزات در جهان کنونی آهن است. در این فرآیند استحصال آهن از سنگ آهن و مراحل تکمیلی آن بصرت خلاصه توضیح داده می شود.

تولید ورق طرح سفال ژنوا در ابعاد دلخواه

ورق طرح سفال ژنوا

ورق موجدار طرح سفال ژنوا سبز رنگ

ورق طرح سفال پالرمو

ورق طرح سفال پالرمو 

 

خانه ای وارونه در اتریش

خانه ی مشهور به وارونه که به یکی از پر بازدیدترین جاذبه های گردشگری در اتریش تبدیل شده، را می توان یک اثر هنری نامید چراکه در عین وارونه بودن خانه ای کامل بوده و تمامی تجهیزات یک خانه را داراست. بدلیل طبیعی بودن این اثر در نگاه اول به نظر می رسد که این خانه به وسیله گردباد و طوفان به این شکل در آمده است.

 

فروش اینترنتی محصولات گروه صنعتی پارسه

فروش اینترنتی محصولات گروه صنعتی پارسه

گروه صنعتی پارسه جهت رفاه حال مشتریان محترم، اقدام به راه اندازی بخش فروش اینترنتی  خود نموده است. مشتریان محترم می توانند خرید اینترنتی خود را طی مراحل زیر انجام دهند:

1 - استعلام بهاء کالاهای مورد نظر خود را برای مدیریت سایت ایمیل نمایید.

2-  پیش فاکتور مربوط به استعلام بهاء در کمتر از یک روز کاری خدمتتان ارسال می گردد.

کلبه مدرن

ایده های نوآورانه همیشه قابل توجه است خصوصا اینکه در مورد خانه و زندگی باشد. از جمله این خانه که روی لبه ی تپه ای شیب دار در منطقه ای روستایی در سوفولک انگلستان به حالت معلق ساخته شده است. این خانه معلق توسط معماران یک شرکت هلندی بنام MVRDV که شهرت جهانی دارد به اتمام رسیده است. از ویژگی های این خانه ی بی نظیر این است که نمای بیرونی آن از فولاد ضد زنگ و نمای داخلی آن از تخته های چوبی سه لایه ساخته شده است.

محتوای تغذیه