تولید ورق طرح سفال ژنوا در ابعاد دلخواه

ورق طرح سفال ژنوا

یکی از مهمترین و پرطرفدارترین طرح های ورق موج دار جهت پوشش سقف شیروانی ورق طرح سفال است که نمای زیبای سفال را ایجاد نموده ولی مشکلات سفال نظیر سنگینی ، احتمال شکست ، آب بندی سخت و ... را ندارد. ورق طرح سفال طرحی است که جهت پوشش سقف های شیروانی ، آلاچیق ها و سردر ساختمان به کار می رود.

ورق موجدار طرح سفال ژنوا سبز رنگ

ورق طرح سفال ژنوا یکی از ورق های موج دار تولیدی گروه صنعتی پارسه است که در ابعاد دلخواه و ضخامت ها و رنگ های متنوع تولید و عرضه می شود. با توجه به تعداد خم ها و فرم هایی که بر روی ورق طرح سفال ژنوا وجود دارد ، این طرح استقامت بالاتری نسبت به طر سفال پالرمو داراست. ورق طرح سفال ژنوا جهت پوشش سقف های شیروانی ، آلاچیق ها و سردر ساختمان به کار می رود.

 

فرمینگ ورق موجدار طرح سفال ژنوا

ورق موج دار طرح سفال ورقی فلزی است که نمای سفال را برای بیننده ایجاد می نماید ، با این تفاوت که بسیار سبک تر از سفال بوده ایمن تر است و همچنین مشکلاتی نظیر شکستگی و پوسیدگی سفال ، آب بندی دشوار سفال و غیره را ندارد.

طرح سفال ژنوا گروه صنعتی پارسه از ورق 0.5 میل رنگی در رنگ های متنوع قابل تولید و عرضه است. در ادامه انواع رنگ های موجود و همچنین مشخصات فنی طرح سفال ژنوا را ملاحظه می نمایید.

 

طرح سفال ژنوا قرمز رنگ رال 3000
طرح سفال ژنوا بنفش رنگ رال 4005
طرح سفال ژنوا قهوه ای رنگ ( رنگ سفال ) رال 8004
طرح سفال ژنوا آبی رنگ رال 5015
طرح سفال ژنوا نارنجی رنگ رال 2004
طرح سفال ژنوا سبز رنگ رال 6024
طرح سفال ژنوا قهوه ای سوخته رنگ رال 8017
طرح سفال ژنوا زرد رنگ رال 1023
طرح سفال ژنوا لیمویی رنگ رال 1028
طرح سفال ژنوا صورتی رنگ رال 4003
 

مشخصات فنی طرح سفال ژنوا 

 

گسترده ورق بعد از فرمینگ بعد از نصب ( مفید) وزن / در هر متر
100 سانت 90 سانت 80 سانت 4.2 کیلوگرم
125 سانت 115 سانت 100 سانت 5.2 کیلوگرم