پرسش های متداول


 جهت پوشش سقف شیروانی 

جهت پوشش سقف های شیروانی از متریال مختلفی استفاده می شود، که این متریال ها را (با توجه به گسترش استفاده از ورق های فلزی) می توان به دو دسته پوشش های فلزی و پوشش های غیر فلزی تقسیم نمود. در دسته پوشش های غیر فلزی متریال گوناگونی نظیر ایرانیت، آردواز، سفال، دکرا، شینگن، آندولین، آندو ویلا و غیره قرار می گیرند.

اما پوشش فلزی شامل ورق های فلزی فرم شده در طرح های متنوع است، که به دلیل ماهیت پوشش شیروانی ( که تماس دایمی با باران و برف است) باید ورق استفاده شده دارای پوشش گالوانیزه باشد، تا از خوردگی و زنگ زدگی آن جلوگیری شود. ورقهای موجدار شیروانی در ابتدا فقط ورق های گالوانیزه بودند، که با پیشرفت ساخت تکنولوژی شان ورق های گالوانیزه رنگی نیز به بازار عرضه گردید. امروزه ورقهای گالوانیزه رنگی در رنگ های متنوعی تولید می گردد.

فرمینگ ورق های گالوانیزه و یا گالوانیزه رنگی در طرح های متنوعی انجام شده و به بازار عرضه می شود:

طرح کرکره سینوسی: ابتدایی ترین طرح ورق های موجدار که از زمان های دور تولید و به بازار عرضه می شود.

طرح ذوزنقه: ورق موجدار با مقطع ذوزنقه

طرح شادولاین: طرحی شبیه به طرح ذوزنقه با تنوع بیشتر 

طرح سفال: این نوع ورق موجدار از جدیدترین ورق های موجدار تولید شده است که برای بیینده سقف شیروانی ایجاد نمای سفال می نماید اما مزایای بسیاری نسبت به سفال داراست. گروه صنعتی پارسه طرح سفال را در دو طرح پالرمو و ژنوا تولید می نماید.

ضمنا کلیه ورق های موجدار شیروانی تا طول 12 متر قابل فرمینگ می باشند.


ورقهاي سرد نورديده از نظر کيفيت و ظاهر سطحي به دوگروه معمولي و بهبود يافته تقسيم بندي مي گردند. ورقهاي باکيفيت سطحي نرمال ويا معمولي که در استانداردهاي مختلف تحت عنوان A(EN)03  و MA(UNI)0 شناخته ميشود براي مواردي که ظاهر سطحي از اهميت خيلي بالايي برخودار نباشد و يا در معرض ديد نباشد و يا پروسه رنگ به صورت دستي انجام گيرد مناسب ميباشد . در مورد اين محصولات فقط سطح در معرض ديد ،گارانتي دارد. ولي در مواردي که ظاهر سطحي در درجه اول اهميت مي باشد (مثل خودروسازي ، لوازم خانگي و ..) و يا رنگ کاري اتوماتيک سطح زيرورق باکيفيت سطح معمولي ( نرمال ) و سطح رويه با کيفيت MB گارانتي ميگردد.


 

ورق های رنگی در رنگ های متنوعی تولید می شود که دارای استاندارد یکسانی در تمام دنیا می باشد. این استاندارد به نام  رال رنگ  شناخته می شود، تقریبا بیش از 16 رنگ متنوع ورق رنگی تولید می شود که عبارتند از:

سفید یخچالی - رال 9016  ، کرم - رال 9010    ، قرمز - رال 3000    ، قرمز گوجه ای - رال 3020   ، آبی نیسانی - رال 5015    ، آبی کاربنی - رال 5018    ، نارنجی - رال 2004 و رال 2003    ، زرد - رال 1023    ، زرد لیمویی - رال 1028    ، بنفش - رال 4005    ، سبز چمنی - رال 6024    ، سبز تیره - رال 60 18   ، صورتی  - رال 4003  ، قهوه ای رنگ سفال - رال 8004   ، قهوه ای سوخته 8018

 


بله، با توجه به گسترش روز افزون تکنولوژی و پیشرفت فناوری های مختلف تحولات مختلفی در عرصه ارتباطات و عادات مردم کره زمین پدید آمده است. اینترنت یکی از ابزارهای دنیای نوین است که بسیاری از فعالیت ها را برای مردم تسهیل نموده است. گروه صنعتی پارسه نیز جهت رفاه حال مشتریان خود اقدام به راه اندازی بخش فروش اینترنتی خود برای نخستین بار در ایران (در زمینه فروش محصولات فولادی ) نموده است.


می توانید با ما تماس بگیرید و ثبت سفارش نمایید.